Slide 1Slide 1Slide 1
КОМПЛЕКСНІ ІТ РІШЕННЯ

КОМПЛЕКСНІ ІТ РІШЕННЯ

02 Июль 2018

Компанія КОМПУТЕРРА з 2002 року є постачальником широкого спектру комп'ютерної техніки, мережевого обладнання, оргтехніки, обладнання для друку, програмного забезпечення та комплексних рішень у сфері ІТ і систем безпеки для підприємств і організацій. 

Решения для печати

Решения для печати

Компания КОМПУТЕРРА,  являясь авторизованным партнёром XEROX по продаже и сервисному обслуживанию техники XEROX, предлагает комплексные  решения по внедрению техники  для печати, копирования и сканирования.

Флеш-масиви НРЕ Nimble Storage All Flash

Флеш-масиви НРЕ Nimble Storage All Flash

10 Июль 2018

Флеш-масиви НРЕ NimbleStorageAllFlash

На початку березня 2017 року HewlettPackardEnterpriseоголосила про намір придбати незалежного виробника гібридних та флеш-масивів Nimble. 17 квітня було завершено всі необхідні процедури, і тепер ця компанія на 100 % належить HewlettPackardEnterprise.

Масиви NimbleStorageвже займають свою нішу між конфігураціями MSAі 3PAR.

Високоефективні флеш-масиви НРЕ Nimbleпоєднують у собі архітектуру, оптимізовану для флеш-накопичувачів, і прогнозовану аналітику НРЕ InfoSightдля швид­кого та надійного доступу до даних і їх гарантованої доступності на рівні 99,9999 %.

Флеш-масиви дуже прості в роз­гортанні й експлуатації, підтримують хмарні технології.

Надможливості

 • ·         Прогнозована аналітика НРЕ InfoSight. Автоматичне прогнозу­вання та усунення 86 % збоїв, перш ніж стане відомо про виникнення несправності. Все це (і не тільки) можливо завдяки прогнозованій аналітиці НРЕ InfoSight.
 • ·         Просте планування, яке реалізується за допомогою прогнозування вимог до ємності, продуктивностіта пропускної здатності.
 • ·         Інтелектуальніша та надійніша інфраструктура завдяки аналізу вже встановленого обладнання.

Простота розгортання.

Простота конфігурації.

Простота керування

Плануйте розгортання флеш-масивів будь-де: локально чи в загальнодоступній хмарі за допомогою стандарт­ного набору послуг з обробки даних для сімейства НРЕ NimbleStorage.

Безперешкодне перенесення даних між флеш-системами збері­гання даних для сімейства НРЕ NimbleStorage.

Безперешкодне перенесення даних між флеш-системами збері­гання даних, гібридними системами та мультихмарним сховищем. Глибока інтеграція з VMware, контейнерами і Veeam. Швидкість і надійність.

Масштабування

 • Незалежне нарощування продуктивності та ємності без пору­шення роботи
 • Масштабування до чотирьох масивів, керованих як єдина система з розподіленням даних проміж масивів для нарощування продуктивності та об'єму.
 • Скорочення обсягів даних у п'ять і більше разів на основі дедублікації.
 • Скорочення вартості резерв­ного копіювання й аварійного відновлення при використанніфлеш-масивів другого рівня збереження щонайменше втричі!        
 • Скорочення обсягів даних,моментальні знімки і масиви RAID— без шкоди для продуктивності.

Час реагування менше ніж одна мілісекунда для корпоративних робо­чих навантажень, чутливих до продук­тивності

 

Абсолютна відмовостійкість. Гарантована доступність — 99,9999 %

У масиві використовується один Тип RAID-групі, що забезпечує безперерв­ну роботу системи збереження даних')® навіть при одночасному виході з ладу трьох накопичувачів, а також надаєть­ся додатковий захист завдяки контро­лю парності всередині накопичувана.

Шифрування, що враховує особли­вості кожної програми та сертифіковане за стандартом FIPS, забезпечує захист даних під час їх передачі. Вбудовано надійне знищення даних.

Вбудовано моментальні знімки та реплікацію з урахуванням вико­ристовуваних додатків. Інтеграція з найкращим програмним забезпе­ченням для резервного копіювання.

У масиві використовується один тип RAID, що забезпечує безперервну роботу системи збереження даних, навіть при одночасному виході з ладу трьох накопичувачів

 

Потребуєте додаткової інформації з цього питання ? Зртайтеся за адресою ks@computerra.com.ua

 

 

 

 

Fortinet - багаторівневий захист електронної пошти

Fortinet - багаторівневий захист електронної пошти

04 Июль 2018

Для захисту роботи електронної пошти використовуються спеціалізовані пристрої, які захищають системи електронного листування від найсучасніших загроз та, фільтруючи вхідний трафік, блокують спам та шкідливе програмне забезпечення до того, як вони потраплять до кінцевих користувачів мережі. Саме такі засоби пропонує лідер у галузі інформаційної безпеки Fortinet.

Зазвичай усі загрози, пов’язані з використанням електронної пошти, ділять на два типи: перший — загрози, пов’язані зі зловживанням електронною поштою; другий — недоліки протоколів електронної пошти та помилки в реалізації програм, які забезпечують сервіс. Загрози можуть виникати як в межах мережі організації, так і з зовнішнього периметру, наприклад, пересилання шкідливих програм, неконтрольоване використання електронної пошти та спам.

Fortinet пропонує рішення FortiMail, що є сімейством багаторівневих, високопродуктивних пристроїв захисту електронної пошти, які видаляють спам і здійснюють антивірусне сканування файлів, що пересилаються електронною поштою. FortiMail також є складником фреймворка Fortinet Advanced Threat Protection (Fortinet ATP), що забезпечує захист від складних загроз, цілеспрямованих атак і загроз нульового дня. FortiMail розташовується між глобальною мережею та сервером електронної пошти організації, перевіряючи електронні листи до того, як вони досягнуть сервера і будуть доставлені кінцевому користувачеві.

Схема убезпечення електронної пошти з FortiMail Cloud (Gateway)

Схема убезпечення електронної пошти з FortiMail Cloud (Server)

 Варіанти розгортання

FortiMail доступний як фізичний або віртуальний пристрій (FortiMail VM), а також як хмарний сервіс захисту електронної пошти FortiMail Cloud.

Послуги FortiMail Cloud

Gateway — служба шлюзу, яка забезпечує хмарний захист електронної пошти для клієнтів за допомогою локального розгортання сервера електронної пошти від сторонніх розробників. Служба діє як вхідний і вихідний шлюзи для електронної пошти клієнта, очищає її від спаму та шкідливого програмного забезпечення.

Server — служба сервера, яка надає повністю розміщений у хмарі сервер електронної пошти. Служба замінює необхідність управління й обслуговування всіх локальних поштових серверів і надає служби безпеки з хмари FortiMail.

Сценарії розгортання пристроїв FortiMail у мережі

FortiMail підтримує три режими розгортання: прозорий (Transparent); режим шлюзу (Gateway) і режим сервера (Server).

У прозорому режимі FortiMail перехоплює SMTP, навіть якщо IP-адреса призначення не збігається з адресою пристрою FortiMail. FortiMail перевіряє наявність вірусів і спаму, а потім відправляє електронну пошту на цільовий поштовий сервер для доставки адресату. Такий режим розгортання виключає необхідність зміни запису DNS у MX або зміни наявної конфігурації поштового сервера мережі.

Як шлюз FortiMail надає послуги вхідного та вихідного серверів (Mail Transfer Agent, MTA) для наявних поштових шлюзів. Проста зміна MX запису в DNS перенаправляє електронну пошту на FortiMail для перевірки.

У режимі сервера FortiMail діє як автономний сервер обміну повідомленнями з повною функціональністю поштового сервера SMTP, включаючи підтримку безпечного доступу до POP3, IMAP і WebMail. FortiMail перевіряє електронну пошту на наявність вірусів і спаму перед доставкою. Як і в режимі сервера, зовнішні MTA підключаються до FortiMail, завдяки чому він функціонує як захищений сервер.

Функціональні можливості Антиспам

FortiMail використовує більше ніж 12 різних методів перевірки відправника, протоколу та вмісту листа, що захищає довірену мережу і користувачів від спаму. Аналіз починається з оцінки IP-адреси, домену, репутації відправника і закінчується методами, такими як повернення (bounce), перевірка достовірності одержувачів, а також перевірка заявленого домену відправника DKIM (DomainKeys Identified Mail) і SPF (Sender Policy Framework).

Захист від шкідливих програм

Поєднання кількох статичних і динамічних технологій, охоплюючи сигнатурні, евристичні та поведінкові методи, а також інтеграцію з пісочницею FortiSandbox.

Власна лабораторія з дослідження загроз

Fortinet має власний дослідницький центр FortiGuard.

Лабораторія FortiGuard Research Center єчастиною Fortinet ізаймаєтьсядослідженнямиусферіінформаційноїбезпекиівипускомоновленьдлячастинифункціоналурішень Fortinet. Наразівлабораторії FortiGuard працюєбільшеніж 200 аналітиківтаінженерівбезпеки.

Заостанніроки FortiMail отримаввисокіоцінкизарезультатаминезалежнихтестувань NSS Labs, ICSA Labs і Virus Bulletin.

 Зарезультатаминезалежнихвипробувань Virus Bulletin, проведенихвлітку 2017 рокудляаналізузасобівзахистувідспаму, FortiMail показавефективністьна 99,997%.

За консультаціями з питанть підбору рішень на базі обладнання  Fortinet  просимо звертатися за адресою:ks@computerra.com.ua

 

 

 

 

Fortinet -багаторівневий захист електронної пошти

Fortinet -багаторівневий захист електронної пошти

Для захисту роботи електронної пошти використовуються спеціалізовані пристрої, які захищають системи електронного листування від найсучасніших загроз та, фільтруючи вхідний трафік, блокують спам та шкідливе програмне забезпечення до того, як вони потраплять до кінцевих користувачів мережі. Саме такі засоби пропонує лідер у галузі інформаційної безпеки Fortinet.

Зазвичай усі загрози, пов’язані з використанням електронної пошти, ділять на два типи: перший — загрози, пов’язані зі зловживанням електронною поштою; другий — недоліки протоколів електронної пошти та помилки в реалізації програм, які забезпечують сервіс. Загрози можуть виникати як в межах мережі організації, так і з зовнішнього периметру, наприклад, пересилання шкідливих програм, неконтрольоване використання електронної пошти та спам.

Fortinet пропонує рішення FortiMail, що є сімейством багаторівневих, високопродуктивних пристроїв захисту електронної пошти, які видаляють спам і здійснюють антивірусне сканування файлів, що пересилаються електронною поштою. FortiMail також є складником фреймворка Fortinet Advanced Threat Protection (Fortinet ATP), що забезпечує захист від складних загроз, цілеспрямованих атак і загроз нульового дня. FortiMail розташовується між глобальною мережею та сервером електронної пошти організації, перевіряючи електронні листи до того, як вони досягнуть сервера і будуть доставлені кінцевому користувачеві.

Схема убезпечення електронної пошти з FortiMail Cloud (Gateway)

Схема убезпечення електронної пошти з FortiMail Cloud (Server)

 

 

 

Варіанти розгортання

FortiMail доступний як фізичний або віртуальний пристрій (FortiMail VM), а також як хмарний сервіс захисту електронної пошти FortiMail Cloud.

Послуги FortiMail Cloud

Gateway — служба шлюзу, яка забезпечує хмарний захист електронної пошти для клієнтів за допомогою локального розгортання сервера електронної пошти від сторонніх розробників. Служба діє як вхідний і вихідний шлюзи для електронної пошти клієнта, очищає її від спаму та шкідливого програмного забезпечення.

Server — служба сервера, яка надає повністю розміщений у хмарі сервер електронної пошти. Служба замінює необхідність управління й обслуговування всіх локальних поштових серверів і надає служби безпеки з хмари FortiMail.

Сценарії розгортання пристроїв FortiMail у мережі

FortiMail підтримує три режими розгортання: прозорий (Transparent); режим шлюзу (Gateway) і режим сервера (Server).

У прозорому режимі FortiMail перехоплює SMTP, навіть якщо IP-адреса призначення не збігається з адресою пристрою FortiMail. FortiMail перевіряє наявність вірусів і спаму, а потім відправляє електронну пошту на цільовий поштовий сервер для доставки адресату. Такий режим розгортання виключає необхідність зміни запису DNS у MX або зміни наявної конфігурації поштового сервера мережі.

Як шлюз FortiMail надає послуги вхідного та вихідного серверів (Mail Transfer Agent, MTA) для наявних поштових шлюзів. Проста зміна MX запису в DNS перенаправляє електронну пошту на FortiMail для перевірки.

У режимі сервера FortiMail діє як автономний сервер обміну повідомленнями з повною функціональністю поштового сервера SMTP, включаючи підтримку безпечного доступу до POP3, IMAP і WebMail. FortiMail перевіряє електронну пошту на наявність вірусів і спаму перед доставкою. Як і в режимі сервера, зовнішні MTA підключаються до FortiMail, завдяки чому він функціонує як захищений сервер.

Функціональні можливості Антиспам

FortiMail використовує більше ніж 12 різних методів перевірки відправника, протоколу та вмісту листа, що захищає довірену мережу і користувачів від спаму. Аналіз починається з оцінки IP-адреси, домену, репутації відправника і закінчується методами, такими як повернення (bounce), перевірка достовірності одержувачів, а також перевірка заявленого домену відправника DKIM (DomainKeys Identified Mail) і SPF (Sender Policy Framework).

Захист від шкідливих програм

Поєднання кількох статичних і динамічних технологій, охоплюючи сигнатурні, евристичні та поведінкові методи, а також інтеграцію з пісочницею FortiSandbox.

Власна лабораторія з дослідження загроз

Fortinet має власний дослідницький центр FortiGuard.

Лабораторія FortiGuard Research Center єчастиною Fortinet ізаймаєтьсядослідженнямиусферіінформаційноїбезпекиівипускомоновленьдлячастинифункціоналурішень Fortinet. Наразівлабораторії FortiGuard працюєбільшеніж 200 аналітиківтаінженерівбезпеки.

Заостанніроки FortiMail отримаввисокіоцінкизарезультатаминезалежнихтестувань NSS Labs, ICSA Labs і Virus Bulletin.

 Зарезультатаминезалежнихвипробувань Virus Bulletin, проведенихвлітку 2017 рокудляаналізузасобівзахистувідспаму, FortiMail показавефективністьна 99,997%.

За консультаціями з питанть підбору рішень на базі обладнання  Fortinet  просимо звертатися за адресою:ks@computerra.com.ua

 

 

 

 

Відеокамери BOSH та їх екстремальні можливості

Відеокамери BOSH та їх екстремальні можливості

27.06.18

Просто уявіть собі будь-який складний інфраструктурний об'єкт: скажімо, державний кордон, що проходить по безкрайній пустелі, скрижанілу залізничну станцію в Арктиці, частково вкритий туманом аеропорт або завод, що потопає у смозі.

Якщо необхідно організувати відеоспостереження таких об'єктів, камери сімейства МІС IPBOSH, створе­ні спеціально для екстремальних умов, — це оптимальний вибір.

Сильний вітер, дощ, туман,100-відсоткова вологість, температура від — 40 до + 65 °С, сильна вібрація, удари і навіть коро­зія - з усім цим вони впорають­ся без проблем.

Величезнийпотенціал камерМІС IPполягає в унікальній ком­бінації міцного корпусу і новітньої вбудованої тех­нології IntelligentVideoAnalytics, призначеної для осо­бливо складних умов експлуатації. Додаткові функції, як-от, напри­клад, можливості відео- аналітики при виявленні руху, забезпечують повний контроль над ситуацією в екстре­мальних умовах.

   Вбудована аналітика

 

 Завдяки вбудованим аналітичним можливостям камери МІС IPStarlight 7000І та МІС IPFusion 9000І можуть відрізняти помилкові тривоги від реальних загроз. Пристрої здатні видаляти перешкоди у вигляді снігу, дощу, граду та відображення у воді формуючи потрібне зображення. Камери МІС надзвичайно витривалі до струсів від сильного вітру, міського транспорту тощо.

 З появою ІоТ (InternetofThings), пристрої навколо нас стають більш взаємопов'язаними та «розумними». Як, приклад, можна навести функцію передачі метаданих камери МІС IPfusion9000І. Камера об'єднує мета- дані з вбудованих об'єктивів (оптич­ного і тепловізійного) і допомагає сконцентруватися на менш помітних об'єктах, що потребують деталізації.

 Ось чому МІС IPFusion9000І є най­більш придатною для ситуацій, що потребують максимального контролю над тим, що відбувається, і раннього виявлення підозрілих об'єктів. Наприклад, для захисту периметра аеропорту й інших важливих об'єктів інфраструктури (моніторинг мостів, тунелів і кордонів).

 Відеоаналітика при виявленні руху

 

 Ще одна нова функція, доступна в обох нових моделях МІС IP, - це відеоаналітика при виявленні руху. Сигнал тривоги негайно відправляєть­ся оператору або активується функ­ція IntelligentTracking(якщо камера в режимі панорамування, масшта- бування та нахилу виявляє рухомий об'єкт або людину). Після активації функції IntelligentTracking, об'єкти будуть відстежуватися автоматично. Оптимальний аналіз рухомих об'єктів забезпечується динамічним регулю­ванням поля огляду камери.

Технологія Starlight і функція Intelligent Defog

Технологія Starlightкомпанії Boschдоступна в стандартній комплектації камер МІС IPstarlight7000І та МІС IPfusion9000І. Завдяки поєднанню техно­логії з роздільною здатністю 1080р і час­тотою кадрів 60 кадр/с можна запису­вати кольорові зображення рухливих об'єктів з високим ступенем деталізації у сценах з мінімальною освітленістю (до 0,0077 Лк).

Високий динамічний діапазон (120 дБ) забезпечує ідеаль­ну експозицію об'єктів навіть за умов нерівномірної освітленості. Функція IntelligentDefogпокращує видимість в умовах туману або в сценах з низьким контрастом. Якщо встановити додат­ковий прожектор, то камера МІС IPstarlight7000І зможе фіксувати зобра­ження в цілковитій темряві на відстані до 450 м.

Керування відеоданими

 

У камерах МІС IPStarlight7000І та МІС IPFusion9000І доступні функції дина­мічного усування шумів. Залежно від вмісту сцени, швидкість переда­чі даних можна значно збільшити (до 80 %). Завдяки цьому, можна якісно керувати відеоданими, значно знижуючи навантаження на мережу та вимоги до дискового простору, зменшуючи витрати без втрати якості відео і функціоналу.

Нові інтелектуальні поворотні камери МІС IPв надміцному корпусі з функцією аналітики при виявленні руху, технологією IntelligentTrackingі тепловізійними системами для раннього виявлення невідомих об'єктів — це ідеальне рішення для вдосконалення й оптимізації системи захисту та безпеки.

Більше інформації за адресою ks@computerra.com.ua

[12 3 4 5  >>  
 • Наши компетенции

  Наши компетенции

  Для того, чтобы предлагаемые нами решения были конкурентными и эффективными, нам необходим высокий уровень компетенций.

 • Партнёрам

  Партнёрам

  Направление продаж через партнёрский канал развивалось практически с момента основания нашей компании.

 • Покопийный контракт – это выгодно!

  Покопийный контракт – это выгодно!

  Сколько денег вы тратите на
  печать? Куда бежать, если
  закончился картридж?
  Кто печатал книгу на 300 страниц?
  Если у вас возникают эти вопросы, значит, вы не пользовались аутсорсингом печати по технологии "Клик-контракт".

 • Поставки IT-оборудования, оргтехники и ПО
 • Решения для печати
 • Системы бесперебойного питания
 • Лицензирование программного обеспечения
 • Сети и телекоммуникации
 • Беспроводный 3G Интернет
 • Видеонаблюдение
 • GPS мониторинг автопарка