Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Fortinet - багаторівневий захист електронної пошти

Fortinet - багаторівневий захист електронної пошти

27 Май 2020

Для захисту роботи електронної пошти використовуються спеціалізовані пристрої, які захищають системи електронного листування від найсучасніших загроз та, фільтруючи вхідний трафік, блокують спам та шкідливе програмне забезпечення до того, як вони потраплять до кінцевих користувачів мережі. Саме такі засоби пропонує лідер у галузі інформаційної безпеки Fortinet.

Зазвичай усі загрози, пов’язані з використанням електронної пошти, ділять на два типи: перший — загрози, пов’язані зі зловживанням електронною поштою; другий — недоліки протоколів електронної пошти та помилки в реалізації програм, які забезпечують сервіс. Загрози можуть виникати як в межах мережі організації, так і з зовнішнього периметру, наприклад, пересилання шкідливих програм, неконтрольоване використання електронної пошти та спам.

Fortinet пропонує рішення FortiMail, що є сімейством багаторівневих, високопродуктивних пристроїв захисту електронної пошти, які видаляють спам і здійснюють антивірусне сканування файлів, що пересилаються електронною поштою. FortiMail також є складником фреймворка Fortinet Advanced Threat Protection (Fortinet ATP), що забезпечує захист від складних загроз, цілеспрямованих атак і загроз нульового дня. FortiMail розташовується між глобальною мережею та сервером електронної пошти організації, перевіряючи електронні листи до того, як вони досягнуть сервера і будуть доставлені кінцевому користувачеві.

Схема убезпечення електронної пошти з FortiMail Cloud (Gateway)

Схема убезпечення електронної пошти з FortiMail Cloud (Server)

 Варіанти розгортання

FortiMail доступний як фізичний або віртуальний пристрій (FortiMail VM), а також як хмарний сервіс захисту електронної пошти FortiMail Cloud.

Послуги FortiMail Cloud

Gateway — служба шлюзу, яка забезпечує хмарний захист електронної пошти для клієнтів за допомогою локального розгортання сервера електронної пошти від сторонніх розробників. Служба діє як вхідний і вихідний шлюзи для електронної пошти клієнта, очищає її від спаму та шкідливого програмного забезпечення.

Server — служба сервера, яка надає повністю розміщений у хмарі сервер електронної пошти. Служба замінює необхідність управління й обслуговування всіх локальних поштових серверів і надає служби безпеки з хмари FortiMail.

Сценарії розгортання пристроїв FortiMail у мережі

FortiMail підтримує три режими розгортання: прозорий (Transparent); режим шлюзу (Gateway) і режим сервера (Server).

У прозорому режимі FortiMail перехоплює SMTP, навіть якщо IP-адреса призначення не збігається з адресою пристрою FortiMail. FortiMail перевіряє наявність вірусів і спаму, а потім відправляє електронну пошту на цільовий поштовий сервер для доставки адресату. Такий режим розгортання виключає необхідність зміни запису DNS у MX або зміни наявної конфігурації поштового сервера мережі.

Як шлюз FortiMail надає послуги вхідного та вихідного серверів (Mail Transfer Agent, MTA) для наявних поштових шлюзів. Проста зміна MX запису в DNS перенаправляє електронну пошту на FortiMail для перевірки.

У режимі сервера FortiMail діє як автономний сервер обміну повідомленнями з повною функціональністю поштового сервера SMTP, включаючи підтримку безпечного доступу до POP3, IMAP і WebMail. FortiMail перевіряє електронну пошту на наявність вірусів і спаму перед доставкою. Як і в режимі сервера, зовнішні MTA підключаються до FortiMail, завдяки чому він функціонує як захищений сервер.

Функціональні можливості Антиспам

FortiMail використовує більше ніж 12 різних методів перевірки відправника, протоколу та вмісту листа, що захищає довірену мережу і користувачів від спаму. Аналіз починається з оцінки IP-адреси, домену, репутації відправника і закінчується методами, такими як повернення (bounce), перевірка достовірності одержувачів, а також перевірка заявленого домену відправника DKIM (DomainKeys Identified Mail) і SPF (Sender Policy Framework).

Захист від шкідливих програм

Поєднання кількох статичних і динамічних технологій, охоплюючи сигнатурні, евристичні та поведінкові методи, а також інтеграцію з пісочницею FortiSandbox.

Власна лабораторія з дослідження загроз

Fortinet має власний дослідницький центр FortiGuard.

Лабораторія FortiGuard Research Center єчастиною Fortinet ізаймаєтьсядослідженнямиусферіінформаційноїбезпекиівипускомоновленьдлячастинифункціоналурішень Fortinet. Наразівлабораторії FortiGuard працюєбільшеніж 200 аналітиківтаінженерівбезпеки.

Заостанніроки FortiMail отримаввисокіоцінкизарезультатаминезалежнихтестувань NSS Labs, ICSA Labs і Virus Bulletin.

 Зарезультатаминезалежнихвипробувань Virus Bulletin, проведенихвлітку 2017 рокудляаналізузасобівзахистувідспаму, FortiMail показавефективністьна 99,997%.

За консультаціями з питанть підбору рішень на базі обладнання  Fortinet  просимо звертатися за адресою:ks@computerra.com.ua

 

 

 

 

Відеокамери BOSH та їх екстремальні можливості

Відеокамери BOSH та їх екстремальні можливості

27.06.18

Просто уявіть собі будь-який складний інфраструктурний об'єкт: скажімо, державний кордон, що проходить по безкрайній пустелі, скрижанілу залізничну станцію в Арктиці, частково вкритий туманом аеропорт або завод, що потопає у смозі.

Якщо необхідно організувати відеоспостереження таких об'єктів, камери сімейства МІС IPBOSH, створе­ні спеціально для екстремальних умов, — це оптимальний вибір.

Сильний вітер, дощ, туман,100-відсоткова вологість, температура від — 40 до + 65 °С, сильна вібрація, удари і навіть коро­зія - з усім цим вони впорають­ся без проблем.

Величезнийпотенціал камерМІС IPполягає в унікальній ком­бінації міцного корпусу і новітньої вбудованої тех­нології IntelligentVideoAnalytics, призначеної для осо­бливо складних умов експлуатації. Додаткові функції, як-от, напри­клад, можливості відео- аналітики при виявленні руху, забезпечують повний контроль над ситуацією в екстре­мальних умовах.

   Вбудована аналітика

 

 Завдяки вбудованим аналітичним можливостям камери МІС IPStarlight 7000І та МІС IPFusion 9000І можуть відрізняти помилкові тривоги від реальних загроз. Пристрої здатні видаляти перешкоди у вигляді снігу, дощу, граду та відображення у воді формуючи потрібне зображення. Камери МІС надзвичайно витривалі до струсів від сильного вітру, міського транспорту тощо.

 З появою ІоТ (InternetofThings), пристрої навколо нас стають більш взаємопов'язаними та «розумними». Як, приклад, можна навести функцію передачі метаданих камери МІС IPfusion9000І. Камера об'єднує мета- дані з вбудованих об'єктивів (оптич­ного і тепловізійного) і допомагає сконцентруватися на менш помітних об'єктах, що потребують деталізації.

 Ось чому МІС IPFusion9000І є най­більш придатною для ситуацій, що потребують максимального контролю над тим, що відбувається, і раннього виявлення підозрілих об'єктів. Наприклад, для захисту периметра аеропорту й інших важливих об'єктів інфраструктури (моніторинг мостів, тунелів і кордонів).

 Відеоаналітика при виявленні руху

 

 Ще одна нова функція, доступна в обох нових моделях МІС IP, - це відеоаналітика при виявленні руху. Сигнал тривоги негайно відправляєть­ся оператору або активується функ­ція IntelligentTracking(якщо камера в режимі панорамування, масшта- бування та нахилу виявляє рухомий об'єкт або людину). Після активації функції IntelligentTracking, об'єкти будуть відстежуватися автоматично. Оптимальний аналіз рухомих об'єктів забезпечується динамічним регулю­ванням поля огляду камери.

Технологія Starlight і функція Intelligent Defog

Технологія Starlightкомпанії Boschдоступна в стандартній комплектації камер МІС IPstarlight7000І та МІС IPfusion9000І. Завдяки поєднанню техно­логії з роздільною здатністю 1080р і час­тотою кадрів 60 кадр/с можна запису­вати кольорові зображення рухливих об'єктів з високим ступенем деталізації у сценах з мінімальною освітленістю (до 0,0077 Лк).

Високий динамічний діапазон (120 дБ) забезпечує ідеаль­ну експозицію об'єктів навіть за умов нерівномірної освітленості. Функція IntelligentDefogпокращує видимість в умовах туману або в сценах з низьким контрастом. Якщо встановити додат­ковий прожектор, то камера МІС IPstarlight7000І зможе фіксувати зобра­ження в цілковитій темряві на відстані до 450 м.

Керування відеоданими

 

У камерах МІС IPStarlight7000І та МІС IPFusion9000І доступні функції дина­мічного усування шумів. Залежно від вмісту сцени, швидкість переда­чі даних можна значно збільшити (до 80 %). Завдяки цьому, можна якісно керувати відеоданими, значно знижуючи навантаження на мережу та вимоги до дискового простору, зменшуючи витрати без втрати якості відео і функціоналу.

Нові інтелектуальні поворотні камери МІС IPв надміцному корпусі з функцією аналітики при виявленні руху, технологією IntelligentTrackingі тепловізійними системами для раннього виявлення невідомих об'єктів — це ідеальне рішення для вдосконалення й оптимізації системи захисту та безпеки.

Більше інформації за адресою ks@computerra.com.ua

Переваги рішення Eaton з керування електроживленням для IT-департаменту і компаній в цілому.

Переваги рішення Eaton з керування електроживленням для IT-департаменту і компаній в цілому.

18 Июнь 2018

Рішення Eaton складається з джерел без­перебійного живлення (ДБЖ), блоків розподілення навантаження (eRDU), інтелектуального програмного забезпечення IntelligentPowerSoftwareй ІТ-стойок

Воно захи­щає IT-обладнання від проблем з електрожив­ленням і поліпшує його розподілення. Завдяки ньому можна надійно й ефективно розмістити IT-обладнання, інтегрувати інфраструктуру для керування електроживленням у віртуальному середовищі та керувати всією системою з єди­ного вікна, а також правильно обслуговувати обладнання, що збільшить термін служби і забезпечить душевний спокій ІТ-спеціалістам.

Доступная видеоконференцсвязь

Доступная видеоконференцсвязь

27 Май 2020

Хотим поделиться интересным кейсом. Решение было успешно внедрено ещё пару месяцев назад, однако рассказать о нём мы решили только сейчас, когда стало окончательно ясно, что наш Клиент  остался  полностью доволен.

Новый сервер 14-го поколения - PowerEdge R740xd

Новый сервер 14-го поколения - PowerEdge R740xd

27 Май 2020

В основе каждого сервера PowerEdge лежит архитектура, устойчивая к кибератакам, которая гарантирует безопасность на протяжении всего  жизненного цикла сервера. R740xd использует новые средства безопасности, встроенные в каждый новый сервер PowerEdge  для усиления защиты.

Доступная IP телефония

Доступная IP телефония

27 Май 2020

Компания  КОМПУТЕРРА реализовала проект по IP телефонии на базе  IP-АТС Panasonic KX-NS500UC общей ёмкостью 85 внутренних портов

<<  1 [23 4 5 6  >>  
 • Наши компетенции

  Наши компетенции

  Для того, чтобы предлагаемые нами решения были конкурентными и эффективными, нам необходим высокий уровень компетенций.

 • Партнёрам

  Партнёрам

  Направление продаж через партнёрский канал развивалось практически с момента основания нашей компании.

 • Покопийный контракт – это выгодно!

  Покопийный контракт – это выгодно!

  Сколько денег вы тратите на
  печать? Куда бежать, если
  закончился картридж?
  Кто печатал книгу на 300 страниц?
  Если у вас возникают эти вопросы, значит, вы не пользовались аутсорсингом печати по технологии "Клик-контракт".

 • Поставки IT-оборудования, оргтехники и ПО
 • Решения для печати
 • Системы бесперебойного питания
 • Лицензирование программного обеспечения
 • Сети и телекоммуникации
 • Беспроводный 3G Интернет
 • Видеонаблюдение
 • GPS мониторинг автопарка