Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
Переваги рішення Eaton з керування електроживленням для IT-департаменту і компаній в цілому.

Переваги рішення Eaton з керування електроживленням для IT-департаменту і компаній в цілому.

Рішення Eaton складається з джерел без­перебійного живлення (ДБЖ), блоків розподілення навантаження (eRDU), інтелектуального програмного забезпечення IntelligentPowerSoftwareй ІТ-стойок

Воно захи­щає IT-обладнання від проблем з електрожив­ленням і поліпшує його розподілення. Завдяки ньому можна надійно й ефективно розмістити IT-обладнання, інтегрувати інфраструктуру для керування електроживленням у віртуальному середовищі та керувати всією системою з єди­ного вікна, а також правильно обслуговувати обладнання, що збільшить термін служби і забезпечить душевний спокій ІТ-спеціалістам.

 Джерела безперебійного живлення серії 9РХ

ДБЖ Eatonвідзначаються неперевершеною гнучкі­стю, оптимальною ефективністю і надійністю, зав­дяки чому бізнес працює безперебійно. ДБЖ серії 9РХ потужністю від 1 до 3 кВт ідеально підходять для захисту віртуальних серверів, гіперконвергентних рішень, мережевих пристроїв і невеликих систем зберігання даних.

Основна особливість цих ДБЖ — це коефіцієнт потужності, рівний оди­ниці (кВа=кВт), таким чином, можна надавати живлення для більшої кількості обладнання за однакових значень повної потужності. Завдяки високій ефективності продукту зменшуються витрати на електроенергію й охолодження.

ДБЖ EatonХ розроблені згідно зі стандартом EnergyStar, працюючи в режимі онлайн, можуть досягнути ККД 94 %, що зводить експлуатаційні витрати та негативний вплив на довкілля до міні­муму.

Netpack версія ДБЖ 9РХ з установленою мережевою картою забезпечують інтеграцію у віртуальні середовища VMware, HyperV, RedHatта Citrix, завдяки чому можна з легкістю реалізо­вувати заходи з автоматичного післяаварійного відновлення у разі виникнення проблем в елек­тропостачанні та відключенні ДБЖ від окремих споживачів. Крім того, 9РХ можна контролювати за допомогою інструментів CloudOrchestratorу VMWarevRealizeта MicrosoftMSSCOM.

 Блоки розподілення навантаження ePDU G3

Блоки розподілення навантаження (ePDU) тре­тього покоління (G3) поєднують кращу у своєму класі ефективність і надійність завдяки технічним інноваціям, як-от захищені патентом фіксатори для кабелів, які підключаються до розеток стан­дарту ІЕС. Фіксатор запобігає випадінню штеке­рів з розеток внаслідок ривків і вібрацій.

Нові моделі ePDUG3 здатні безупинно працю­вати за температури до 60 °С, що забезпечує їх повну придатність для використання у сучасних ЦОД, які характеризуються надвисоким теплови­діленням. Завдяки низькопрофільній конструкції блоки розподілення навантаження займають мінімум простору всередині стойки та можуть використовуватися у стойках будь-якого типу.

Можливість монтажу збоку або позаду гаран­тує безперешкодний доступ до ІТ-обладнання всередині стойки. Прикріплювання із застосуван­ням круглих фіксаторів або унікальної гнучкої системи забезпечують легке та швидке встанов­лення. Для спрощення вирівнювання наванта­ження всі моделі ePDUG3, а також Basicмають кольорове кодування груп розеток, які відпові­дають груповим вимикачам.

Моделі Metered Input, In-Line Metered мають графічний РК-дисплей, меню якого полегшує підключення та діагностику. Ці моделі забезпечують вимірю­вання споживання через розетки ІЕС з точністю + 1 % для контролю рахунків за електроенергію.

Intelligent Power Software

Моделі ePDUG3 з мережевим інтерфейсом використовують ПЗ IntelligentPowerManager Eaton для автоматичного виявлення, моніто­рингу, групового оновлення та конфігурування ePDU, а також для інтеграції з платформами віртуалізації, охоплюючи VMwarevCenterServer. Завдяки запатентованій технології послідовного підключення можна під'єднати не більше ніж чотири ePDUдо одного порту мережі інтернет протоколу (IP), забезпечуючи економію до 75 % порівняно зі звичайними блоками розподілення, які підключаються через окремі порти.

IT-стойки серій REта REC

Частиною комплексного рішення є також IT-стойки серій ИЕта REC. Серія REвідзначається прийнятною ціною та призначена для невеликих приміщень з мережевим та серверним облад­нанням.

Стойки RE пропонують широку стандартну комплектацію, а саме ролики, систему зазем­лення, вертикальні рейки з маркуванням висоти у юнітах (U) і плавним регулюванням положен­ня, а також боковими панелями швидкої фік­сації. Це у кращий бік вирізняє їх серед інших продуктів цього сегмента ринку, які традиційно характеризуються невеликою функціональні­стю. Серію RE призначено для невеликих систем з обмеженим бюджетом.

Висота стойок — 27 U та 42 U, ширина — 800 мм, а глибина - 1000 мм, завдяки чому їх можна встановлювати в обмеженому просторі та розміщувати всереди­ні велику кількість обладнання і кабелів.

 IT-стойки серії REC можуть мати енергозберігальну конфігурацію з ізольованими прохода­ми; вони доповнюють пропозицію щодо стойок Eaton.

Серія RECмає збільшену висоту, глибину та місткість, завдяки чому можна використовува­ти ці конструкції в невеликих, середніх та великих ЦОД.

IT-стойки серії RECспеціально розробле­но з урахуванням вимог реселерів і системних інтеграторів, які створюють комплексні рішення. Модульна система пришвидшує та спрощує про­ектування, постачання і встановлення рішень для стійкових систем з ізольованими проходами.


За консультаціями з питань підбору рішень на базі обладнання EATON просимо звертатися за адресою: ks@computerra.com.ua

 

18.06.18
 • Наши компетенции

  Наши компетенции

  Для того, чтобы предлагаемые нами решения были конкурентными и эффективными, нам необходим высокий уровень компетенций.

 • Партнёрам

  Партнёрам

  Направление продаж через партнёрский канал развивалось практически с момента основания нашей компании.

 • Покопийный контракт – это выгодно!

  Покопийный контракт – это выгодно!

  Сколько денег вы тратите на
  печать? Куда бежать, если
  закончился картридж?
  Кто печатал книгу на 300 страниц?
  Если у вас возникают эти вопросы, значит, вы не пользовались аутсорсингом печати по технологии "Клик-контракт".

 • Поставки IT-оборудования, оргтехники и ПО
 • Решения для печати
 • Системы бесперебойного питания
 • Лицензирование программного обеспечения
 • Сети и телекоммуникации
 • Беспроводный 3G Интернет
 • Видеонаблюдение
 • GPS мониторинг автопарка