Slide 1Slide 1Slide 1Slide 1
02 Июль 2018
Відеокамери BOSH та їх екстремальні можливості

Відеокамери BOSH та їх екстремальні можливості

Просто уявіть собі будь-який складний інфраструктурний об'єкт: скажімо, державний кордон, що проходить по безкрайній пустелі, скрижанілу залізничну станцію в Арктиці, частково вкритий туманом аеропорт або завод, що потопає у смозі.

Якщо необхідно організувати відеоспостереження таких об'єктів, камери сімейства МІС IPBOSH, створе­ні спеціально для екстремальних умов, — це оптимальний вибір.

Сильний вітер, дощ, туман,100-відсоткова вологість, температура від — 40 до + 65 °С, сильна вібрація, удари і навіть коро­зія - з усім цим вони впорають­ся без проблем.

Величезнийпотенціал камерМІС IPполягає в унікальній ком­бінації міцного корпусу і новітньої вбудованої тех­нології IntelligentVideoAnalytics, призначеної для осо­бливо складних умов експлуатації. Додаткові функції, як-от, напри­клад, можливості відео- аналітики при виявленні руху, забезпечують повний контроль над ситуацією в екстре­мальних умовах.

   Вбудована аналітика

 

 Завдяки вбудованим аналітичним можливостям камери МІС IPStarlight 7000І та МІС IPFusion 9000І можуть відрізняти помилкові тривоги від реальних загроз. Пристрої здатні видаляти перешкоди у вигляді снігу, дощу, граду та відображення у воді формуючи потрібне зображення. Камери МІС надзвичайно витривалі до струсів від сильного вітру, міського транспорту тощо.

 З появою ІоТ (InternetofThings), пристрої навколо нас стають більш взаємопов'язаними та «розумними». Як, приклад, можна навести функцію передачі метаданих камери МІС IPfusion9000І. Камера об'єднує мета- дані з вбудованих об'єктивів (оптич­ного і тепловізійного) і допомагає сконцентруватися на менш помітних об'єктах, що потребують деталізації.

 Ось чому МІС IPFusion9000І є най­більш придатною для ситуацій, що потребують максимального контролю над тим, що відбувається, і раннього виявлення підозрілих об'єктів. Наприклад, для захисту периметра аеропорту й інших важливих об'єктів інфраструктури (моніторинг мостів, тунелів і кордонів).

 Відеоаналітика при виявленні руху

 

 Ще одна нова функція, доступна в обох нових моделях МІС IP, - це відеоаналітика при виявленні руху. Сигнал тривоги негайно відправляєть­ся оператору або активується функ­ція IntelligentTracking(якщо камера в режимі панорамування, масшта- бування та нахилу виявляє рухомий об'єкт або людину). Після активації функції IntelligentTracking, об'єкти будуть відстежуватися автоматично. Оптимальний аналіз рухомих об'єктів забезпечується динамічним регулю­ванням поля огляду камери.

Технологія Starlight і функція Intelligent Defog

Технологія Starlightкомпанії Boschдоступна в стандартній комплектації камер МІС IPstarlight7000І та МІС IPfusion9000І. Завдяки поєднанню техно­логії з роздільною здатністю 1080р і час­тотою кадрів 60 кадр/с можна запису­вати кольорові зображення рухливих об'єктів з високим ступенем деталізації у сценах з мінімальною освітленістю (до 0,0077 Лк).

Високий динамічний діапазон (120 дБ) забезпечує ідеаль­ну експозицію об'єктів навіть за умов нерівномірної освітленості. Функція IntelligentDefogпокращує видимість в умовах туману або в сценах з низьким контрастом. Якщо встановити додат­ковий прожектор, то камера МІС IPstarlight7000І зможе фіксувати зобра­ження в цілковитій темряві на відстані до 450 м.

Керування відеоданими

 

У камерах МІС IPStarlight7000І та МІС IPFusion9000І доступні функції дина­мічного усування шумів. Залежно від вмісту сцени, швидкість переда­чі даних можна значно збільшити (до 80 %). Завдяки цьому, можна якісно керувати відеоданими, значно знижуючи навантаження на мережу та вимоги до дискового простору, зменшуючи витрати без втрати якості відео і функціоналу.

Нові інтелектуальні поворотні камери МІС IPв надміцному корпусі з функцією аналітики при виявленні руху, технологією IntelligentTrackingі тепловізійними системами для раннього виявлення невідомих об'єктів — це ідеальне рішення для вдосконалення й оптимізації системи захисту та безпеки.

Більше інформації за адресою ks@computerra.com.ua

 • Наши компетенции

  Наши компетенции

  Для того, чтобы предлагаемые нами решения были конкурентными и эффективными, нам необходим высокий уровень компетенций.

 • Партнёрам

  Партнёрам

  Направление продаж через партнёрский канал развивалось практически с момента основания нашей компании.

 • Покопийный контракт – это выгодно!

  Покопийный контракт – это выгодно!

  Сколько денег вы тратите на
  печать? Куда бежать, если
  закончился картридж?
  Кто печатал книгу на 300 страниц?
  Если у вас возникают эти вопросы, значит, вы не пользовались аутсорсингом печати по технологии "Клик-контракт".

 • Поставки IT-оборудования, оргтехники и ПО
 • Решения для печати
 • Системы бесперебойного питания
 • Лицензирование программного обеспечения
 • Сети и телекоммуникации
 • Беспроводный 3G Интернет
 • Видеонаблюдение
 • GPS мониторинг автопарка