Slide 1Slide 1Slide 1
Пінгвіни ? Вони в нас є. Недорого

Пінгвіни ? Вони в нас є. Недорого

Достеменно невідомо, чому саме компанія Nіnestar в якості, так би мовити, обличчя своєї торгівельної марки G&G вибрала саме пінгвінів.Також, поки не досліджено, чи мають картриджі G&G якісь спільні риси із цими благородними птахами.

Але, варто відзначити, що світлі голови з Nіnestar, зробили дуже вдалий маркетинговий хід, який генерує у споживачів виключно позитивні асоціації.

Що ж відомо про саму Ninestar ? Китайська компанія Ninestar входить до холдингу Ninestar Group і спеціалізується на виробництві сумісних витратних матеріалів для пристроїв друку, а також чорнил та чіпів для картриджів.

У колах знавців відома розробкою першого в світі сумісного чіпа, що частково визначило такий успіх ринку сумісних витратних матеріалів. На сьогодні частка компанії Ninestar на світовому ринку чіпів становить понад 70% і більше 20% на світовому ринку сумісних витратних матеріалів.

В арсеналі компанії найбільший високотехнологічний комплекс в Південно-Східній Азії, значна команда інженерів і кілька R & D центрів. Ninestar Group належать філії, склади та логістичні центри в Нідерландах, США, Японії, Італії та Малайзії.

 

Понад 200 мільйонів споживачів більш ніж в 100 країнах світу використовують картриджі  G & G.

 Як бачите, виробник досить cолідний. Тепер про головне - сумісні картриджі G&G та їх  переваги. Коротко і лише по суті.

 1. Картриджі G&G призначені для використанння у принтерах та БФП НР, Canon, Lexmark, Kyosera, Samsung.

2. Вартість картриджів G&G у 2-3 (два-три) рази нижча від ціни оригінальних витратних матеріалів. Якщо у Вас виникли сумніви стосовно якості G&G (бо якось вже підозріло дешево), дивіться пункт 3.

3. Картриджі G&G забезпечують якісний друк, відпрацьовують заявлений ресурс і  навіть більше. Це навіть не результати лабораторних іспитів, це - вісті з полів. Картриджі були встановлені у реальні офісні пристрої. Результати тестів наведені у таблиці .

 4. Перефразуючи Галілео Галілея можна сказати "І все-таки вони заправляються!". Заправляються і регенеруються! Пластик досить пристойний, картриджі виготовлені  з нових вузлів та комплектуючих рівних за якістю оригінальним компонентам.

5. У картриджах G&G використано власну запатентовану конструкцію приводу  фотобарабана. Отже, не може бути юридичних претензій щодо порушення авторських  прав від ОЕМ виробників.

5. На картриджі G&G діє гарантія виробника. Гарантія на витратні матеріали - взагалі рідкісне явище. Але, надійні постачальники, наприклад, КОМПУТЕРРА, таку гарантію  надають.

Якщо Ви все ще хочете сказати на адресу картриджів G&G - "Не вірю!", то саме для Вас  спеціальна пропозиція від компанії КОМПУТЕРРА:

 Отримайте витратні матеріали G&G  для тестування в умовах Вашого офісу. І за результатами тесту зробіть власні  висновки!

Більш детальну інформацію стосовно асортименту та цін на картриджів G&G Ви можете одержати звернувшись до офісів компанії КОМПУТЕРРА :

м. Кременчук, т. (0536) 79-13-66, м. Світловодськ, т.(05236) 724-33

 

18.11.16
 • Наши компетенции

  Наши компетенции

  Для того, чтобы предлагаемые нами решения были конкурентными и эффективными, нам необходим высокий уровень компетенций.

 • Партнёрам

  Партнёрам

  Направление продаж через партнёрский канал развивалось практически с момента основания нашей компании.

 • Покопийный контракт – это выгодно!

  Покопийный контракт – это выгодно!

  Сколько денег вы тратите на
  печать? Куда бежать, если
  закончился картридж?
  Кто печатал книгу на 300 страниц?
  Если у вас возникают эти вопросы, значит, вы не пользовались аутсорсингом печати по технологии "Клик-контракт".

 • Поставки IT-оборудования, оргтехники и ПО
 • Решения для печати
 • Системы бесперебойного питания
 • Лицензирование программного обеспечения
 • Сети и телекоммуникации
 • Беспроводный 3G Интернет
 • Видеонаблюдение
 • GPS мониторинг автопарка